PROAUTO GROUP, s.r.o.

- Veškeré služby pro Vás i Váš vůz TEL.: +420 725 888 888

PROAUTO GROUP, s.r.o.

Naše firma vám nabízí své služby již od roku 1992. Od té doby nás využilo mnoho zákazníků. Dáváme si záležet na spokojenosti a na širokém portfóliu nabízených služeb. Neustále se snažíme zdokonalovat a zajišťovat nové služby ušité přesně na míru zákazníkům. Proto nás neváhejte kontaktovat a svěřit Váš problém do rukou profesionálů!

Více..

Najdete nás

  • Areál STK Bohdalec

          Nad Vršovskou horou 88/4, Praha 10

          TEL.: 725 888 888

          Autoservis U Záběhlického zámku 11,

          Praha 10 Záběhlice TEL.: 272 767 917


Zvětšit mapu

SLUŽBY REGISTRU VOZIDEL

 

Naše firma Vám nabízí kompletní služby z oblasti registru vozidel.

Zajistíme Vám přihlášení vozu, převod vozu, odhlášení vozu, evidenční kontrolu, po dohodě vám můžeme zajistit i technickou kontrolu.

Dále Vám můžeme zajistit výměnu SPZ, zajistit nový technický průkaz při jeho ztrátě a další služby spojené s registrem vozidel.

 

Technická kontrola: 

Přivezte k nám Váš vůz a my Vám provedeme servisní prohlídku v našem autoservisu, kde pečlivě vše zkontrolujeme a případné nedostatky vám za dobrou cenu opravíme. Následně Vám zajistíme i technickou kontrolu, po které si můžete auto vyzvednout. Tím pádem si tak nemusíte dělat starosti a ztrácet čas při zařizování kontroly s možností, že vaše auto neprojde a Vy budete muset celý tento proces absolvovat znova.

 

 

stk